Pacjenci

Zarejestruj się w systemie eSource Recruiter jako Pacjent
​i uzyskuj informacje o nowych badaniach klinicznych już od dzisiaj

www.esource-monitorcr.com

Funkcjonalności eSource Recruiter ważne dla Pacjenta

  1. Zarejestruj się w bazie danych eSource Recruiter jako Pacjent. Potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu i przeglądarką – nie musisz niczego instalować.
  2. Określ interesujące Cię dziedziny medycyny, co do których chciałbyś otrzymywać informacje – nie musisz podawać informacji o swoim stanie zdrowia
  3. Konto Pacjenta jest całkowicie bezpłatne, dane są należycie zabezpieczone, a obsługa intuicyjna i bezproblemowa
  4. Będziesz otrzymywać informacje o nowych badaniach klinicznych, które są planowane w Twojej okolicy, w wybranym przez Ciebie obszarze medycyny. Otrzymasz dane kontaktowe do badacza lub ośrodka, od którego otrzymasz więcej informacji na temat badania.

Dzięki rejestracji w systemie eSource Recruiter Pacjent uzyskuje

  • Bieżące informacje o nowych badaniach klinicznych planowanych do realizacji w Polsce
  • Zaproszenia do udziału w rekrutacji do badań klinicznych w interesujących dziedzinach medycyny wraz ze wskazaniem najbliższego ośrodka, w którym realizowane jest badanie
  • Informacje o badaniu, możliwych korzyściach i ryzykach
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i kontaktach z ośrodkiem i badaczem

Warte podkreślenia

W badaniach klinicznych w Polsce w 2015 roku wzięło udział około 30 tys. pacjentów. Jest to dla nich szansa na dostęp do innowacyjnych leków i terapii, a także zaawansowanej diagnostyki i skrupulatnego monitorowania stanu zdrowia. Pacjenci uczestniczący w badaniach klinicznych mają szansę wnieść osobisty wkład w rozwój wiedzy medycznej, gdyż informacje uzyskane w ramach badań klinicznych pozwalają na tworzenie coraz skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod leczenia.