Monitor CR uruchomił pierwsze wdrożenia!

Monitor CR uruchomił pierwsze wdrożenia!

Z przyjemnością informujemy, że Monitor CR realizuje wdrożenia pilotażowe oprogramowania eSource Manager i eSource Viewer. Do grona naszych partnerów wdrożeniowych dołączyła właśnie AstraZeneca! Jest to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych firm farmaceutycznych na świecie, która zatrudnia ponad 61 tysięcy pracowników oraz posiada 14 centrów badawczo-rozwojowych. Równocześnie jest jednym z liderów pod kątem liczby prowadzonych badań klinicznych.

Jedno z pierwszych wdrożeń pilotażowych realizowane jest w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie wykonana została integracja oprogramowania Monitor CR ze szpitalnym systemem informatycznym „CliniNet” firmy CompuGroup Medical Polska. Zespół Biura Badań Naukowych i Klinicznych testuje oprogramowanie eSource Manager, umożliwiające zarządzanie badaniem klinicznym w ośrodku. AstraZeneca testuje oprogramowanie eSource Viewer, które pozwala na zdalny wgląd w zanonimizowaną dokumentację medyczną uczestników badań klinicznych.

Celem wdrożeń pilotażowych jest sprawdzenie poszczególnych funkcjonalności systemu Monitor CR oraz dostosowanie interfejsu użytkownika tak, aby jak najlepiej spełniał potrzeby klientów.

Jesteśmy przekonani, że narzędzia Monitor CR usprawnią prowadzenie badań klinicznych. Dziękujemy za zaufanie!

Realizacja kolejnych wdrożeń pilotażowych jest w toku. Więcej informacji już wkrótce!