Badacze

Zarejestruj się w systemie eSource Recruiter jako Badacz
i uzyskuj informacje o nowych badaniach klinicznych już od dzisiaj

www.esource-monitorcr.com

Funkcjonalności eSource Recruiter ważne dla Badacza

 1. Zarejestruj się w bazie danych eSource Recruiter jako Badacz. Potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu i przeglądarką – nie musisz niczego instalować.
 2. Twoje dane zostaną zweryfikowane poprzez połączenie z bazą danych Naczelnej Izby Lekarskiej
 3. Uzupełnij swój profil, wybierz miejsca pracy i załącz dokument CV
 4. Konto Badacza jest całkowicie bezpłatne, dane są należycie zabezpieczone, a obsługa intuicyjna i bezproblemowa
 5. Jeśli Twojego miejsca pracy nie ma na liście, skontaktuj się z nami
 6. Możesz wysłać zaproszenie do zarejestrowania się w systemie eSource Recruiter do innych lekarzy bezpośrednio z systemu
 7. Będziesz otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w procesie feasibility bezpośrednio od sponsorów lub firm CRO. Kwestionariusz wypełnisz szybko i wygodnie on line, a sponsor otrzyma odpowiedzi natychmiast po ich zatwierdzeniu przez Ciebie.

Dzięki rejestracji w systemie eSource Recruiter Badacz uzyskuje

 • Rozpoznawalność i widoczność – jeśli dotąd sponsorzy badań lub firmy CRO nie kierowali do Ciebie propozycji realizacji badań klinicznych, być może nie mieli możliwości, aby Cię znaleźć – dzięki eSource Recruiter ta sytuacja może się diametralnie zmienić.
 • Bieżące informacje o nowych badaniach klinicznych planowanych do realizacji w Polsce i zaproszenia do udziału w procesie feasibility
 • Łatwy i szybki kontakt z przedstawicielem sponsora/CRO poprzez wymianę informacji on line i system powiadomień (e-mail, a wkrótce SMS)
 • Gromadzenie informacji przydatnych do kolejnych procesów feasibility w jednym miejscu – każdy wypełniony formularz jest zapisywany w systemie, informacje z niego można kopiować do kolejnych formularzy, oszczędzając czas
 • Wsparcie w procesie podpisywania umów o poufności ze sponsorami badań klinicznych

Warte podkreślenia

Pełniąc rolę Badacza w badaniu klinicznym przyczyniasz się do rozwoju wiedzy i praktyki klinicznej. Masz szansę uczestniczyć w procesie tworzenia innowacyjnych leków i terapii, które w przyszłości będą ratowały zdrowie i życie ludzi na całym świecie. Zdobywasz doświadczenie i wiedzę o najnowszych osiągnięciach medycyny. Ponadto dajesz szansę swoim pacjentom na zaawansowaną diagnostykę i udział w innowacyjnej terapii, która czasami jest dla nich jedyną szansą na leczenie.