Aktualności

Rekrutacja do zespołu Monitor CR

Rozwijamy się, rośniemy, skalujemy nasze rozwiązania - w związku z tymi wyzwaniami potrzebujemy wzmocnić nasz zespół o osoby na stanowiskach: CTO (Chief Technology Officer), Architekt systemów IT, Analityk IT.

Jeśli chcesz: pracować w start-upie o globalnym potencjale i wpływać na jego rozwój, tworzyć oprogramowanie wykorzystywane w realizacji badań klinicznych nad nowymi lekami, integrować dane medyczne z różnych systemów IT, współpracować z "Big Pharma" oraz szpitalami klinicznymi w Europie i USA - zapraszamy!!!

Czytaj więcej

Monitor CR pozyskał grant z NCBiR

Z dumą informujemy, że wniosek o grant w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój złożony przez spółkę Monitor CR, uzyskał pozytywną ocenę NCBiR i został wybrany do dofinansowania.

Czytaj więcej

Monitor CR uruchomił pierwsze wdrożenia!

Z przyjemnością informujemy, że Monitor CR realizuje wdrożenia pilotażowe oprogramowania eSource Manager i eSource Viewer. Do grona naszych partnerów wdrożeniowych dołączyła właśnie AstraZeneca!

Czytaj więcej

Monitor CR wśród beneficjentów Horyzontu2020

Z radością i dumą chcielibyśmy ogłosić, że projekt mający na celu rozwój narzędzi Monitor został wybrany do dofinansowania w ramach Programu Horyzont2020, SME Instrument w konkursie Open Distruptive Innovation Scheme. Tym samym Monitor CR znalazł się w gronie najbardziej innowacyjnych firm w Europie!

Czytaj więcej

Projekt badawczy "Badania kliniczne w sytuacjach nadzwyczajnych"

Monitor CR we współpracy z Disaster Bioethics research network prowadzi badanie opinii dotyczących realizacji badań klinicznych w sytuacjach nadzwyczajnych, np. klęski żywiołowej, epidemii, czy działań zbrojnych. Wszystkich Monitorów oraz przedstawicieli sponsorów i CRO prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety: https://www.surveymonkey.com/r/research_in_disaster

Czytaj więcej

Monitor CR na liście innowacji Digital Health!

Narzędzia MONITOR zostały dodane do listy najbardziej innowacyjnych i wyróżniających się rozwiązań w dziedzinie digital health, którą prowadzi Paul Sonnier - lider opinii w tej dziedzinie.

Czytaj więcej

Mariusz Olejniczak jednym z prelegentów webinarium „Niekomercyjne badania kliniczne – nowe otwarcie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium informacyjnym dotyczącym nowelizacji ustawy Prawo farmaceutyczne w zakresie finansowania i realizacji niekomercyjnych badań klinicznych w Polsce, które odbędzie się 26.11.2015 roku. Jednym z prelegentów webinarium będzie Mariusz Olejniczak, który poprowadzi panel pt. „Rola badacza i sponsora niekomercyjnego badania klinicznego”.

Czytaj więcej

Rozwijamy się

Narzędzia Monitor – eSource Recruiter, eSource Manager i eSource Viewer – to tworzone od podstaw, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami użytkowników, innowacyjne oprogramowanie, kompleksowo wspierające proces badań klinicznych. Osiągnęliśmy pierwszy kamień milowy w realizacji naszych zamierzeń – opracowaliśmy specyfikacje funkcjonalne i projekty techniczne oprogramowania.

Czytaj więcej